6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Každý expert Vám doporučí 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 444 Kč
Naše cena: 296 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky velké z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Tomáš Silvar, Štichov:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem ukázkové reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Alžběta Kubelková, Nýrsko:
Když už tady 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g recenzujete, já se nemůže držet zpátky. Koupila jsem si ho původně shodou okolností. Chtěla jsem si zakoupit něco jiného, ale nebylo k mání, tak jsem hledala něco podobného. A relativně náhodou jsem objevila tohle. No a od toho dne si neobjednávám nic jiného. Tohle je zkrátka nejlepší kvalita za přijatelnou cenu, rychlá doprava a velmi pozitivní přístup prodejce. Potřebujete nad víc?

Markéta Karmasinová, Žichlínek:
Již poměrně dlouho jsme společně s přítelem řešili pár problémů. 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g mi doporučila kamarádka v práci, kterou shodou okolností před nějakou dobou potkalo něco podobného. Popravdě jsem tomu nedávala šanci, ale s partnerem jsme se rozhodli, že za zkoušku nic nedáme. Proto jsme si 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g koupili. Netvrdím, že to byl klíč na všechny potíže, ale spoustu věcí nám usnadnil. Dneska bych si nedovedla vůbec představit ho nemít.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Alena S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola W: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vít Q: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matyáš L: Přišlo to celkem rychle

Patrik P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt