6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Každý expert Vám doporučí 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 444 Kč
Naše cena: 296 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Amálie Baslerová, Libišany:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale celkem mě velice překvapil. PRODUKT, který snese velmi hodně. Objednávám si je příležitostně, podle nálady. Za tolik výbornou cenu, doručení, chci v tomto případě, pouze eshop doporučit. Manžel mě pochválil a ještě jsem získala slevový kupón pro doplňkový nákup.

Lucie Bartíková, Ohaře:
Jsem šťastná. 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g byl velmi rychle zaslán k mé celkové štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Barbora Dražovská, Rohozná:
Totální špička mezi 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s dalšími kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g používám hodně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

Tomáš Inneman, Čmelíny:
Vzhledem k tomu, že mi 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g vypověděl službu, musel jsem zakoupit si další. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a v neposlední řadě v ochotě. I když preferuji osobní kontakt a možnost si 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g vyzkoušet, tentokrát jsem zvolil službu internetového prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce si vážím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Matouš F: je to fajné

Denisa S: já jsem to prostě chtěla

Oliver H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Markéta J: Tento 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Natálie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt