6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Každý expert Vám doporučí 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 444 Kč
Naše cena: 296 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Roman Šuman, Pěčín:
Nejlepší 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Vít Celner, Dubenec:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodou přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g mohl být tak skvělý, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes internet nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Markéta Šilhartová, Dráchov:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O koupi 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kámoška mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g byl doručen. Užívám ho už druhý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Sabina Kapitánová, Tuřice:
6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g jsem hledala šest týdnů, v většině obchodech byl nedostupný, nebo drahý. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má velmi hezký vzhled. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Karolína Chomová, Husinec:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání objednaného 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

František Ř: 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matouš H: Přišlo to celkem rychle

Miroslav P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela D: dobré

Jana P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt