6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Každý expert Vám doporučí 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 396 Kč
Naše cena: 264 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rýže celozrnná zpracovaná procesem zvaným pufování přirozeně bohatá na minerální látky, zejména na Magnézium a zinek, s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1666 kJ (393 kcal) na 100 g. Sacharidy: 82.7 g, (z toho cukr: 0.7 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8.7 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Sára Rathouzová, Lampertice:
Já sama nemám s 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g své prokazatelné zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Zvolila jsem ho hlavně z důvodu, že měl na webu opravdu kladné recenze a protože pár kolegyň ho také mají. Máma, i když byla na začátku trochu rozpačitá, si zboží nyní nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní dorazím na návštěvu, tak o něm hovoří a je velmi nadšená.

Vojtěch Neškodný, Mrlínek:
Naprosto parádní 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g, týden jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá zcela hezky. Určitě mi ulehčil velmi nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš eshop. Velmi mě oslovil popisek u 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi dobrou firmou.

Karel Rott, Kojčice:
v tomto krámě určitě budu nadále nakupovat, mají tu velký výběr za lidové ceny , akce a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co sháním. v normálním obchodě větší 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na domácí nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom hezkou 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g, vřele doporučuji. určitě doporučím kamarádce.

Linda Neugebauerová, Radíkovice:
6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g splňuje všechny vlastnosti reklamované v návodu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz ve dne neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Nikola S: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela B: já jsem to prostě chtěla

Matěj M: funkční výrobek

Sára J: děda je z dárku je nadšený

Karolína A: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt