6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1145 Kč
Naše cena: 763 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vločky z merlíku čilského, jenž pochází z latinské Ameriky, představují unikátní alternativu klasickým pšeničným vločkám a svým extrémně pozitivním přínosem k lidskému zdraví a jemnou oříškovou chutí jsou velice doporučované nejen pro celialiky. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Bílá quinoa*. *Produkt ekologického zemědělství Nutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1468 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.6 g, Bílkoviny: 13.8 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Miroslav Plhoň, Chanovice:
Dobrý eshop. Oceňuji hlavně to, že 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g vypadá už na dotek kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i běžným uživatelům. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému zacházení. Za mě určitě jednoznačná volba.

Šárka Šefrnová, Ostrata:
Naprosto bezkonkurenční 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g, díky kterému jsem stále svěží a krásná. Používám ho dvakrát týdně a cítím se velmi lépe a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych řekla používání 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g každé kamarádce, která se chce být princeznou pro svého krále. S 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g je to jednoduché.

František Pěta, Ždánice:
6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Otestoval jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Gabriela V: Je to dostatečné?

Ondřej O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Pavel M: je to fajné

Kamila Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Richard N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt