6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1145 Kč
Naše cena: 763 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vločky z merlíku čilského, jenž pochází z latinské Ameriky, představují unikátní alternativu klasickým pšeničným vločkám a svým extrémně pozitivním přínosem k lidskému zdraví a jemnou oříškovou chutí jsou velice doporučované nejen pro celialiky. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Bílá quinoa*. *Produkt ekologického zemědělství Nutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1468 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.6 g, Bílkoviny: 13.8 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Miroslav Plhoň, Chanovice:
Dobrý obchod. Oceňuji hlavně to, že 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g vypadá už na pohled nadstandardně a je za nízkou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou hodit i běžným uživatelům. Opotřebováním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela přímá volba.

Šárka Šefrnová, Ostrata:
Naprosto bezkonkurenční 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g, díky kterému jsem stále spokojená a mladistvá. Používám ho čtyřikrát denně a připadám si mnohem skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych řekla používání 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g kterékoliv kámošce, která se chce být královnou pro svého žabáka. S 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g je to snadné.

František Pěta, Ždánice:
6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo sedmdesáti procent. Používám jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g funguje. Tím se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Michael B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Natálie R: Tento 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Laura H: nemá chybu

Dominik C: Přišlo to celkem rychle

Anežka T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Quinoa vločky, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt