6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1170 Kč
Naše cena: 780 Kč Ověřit dostupnost

Ovesná směs datlovo vanilková z kvalitního německého ovsa s praženými mandlemi, konopím a vanilkou díky svému unikátnímu složení a vybrané chuti představuje optimální a plnohodnotnou snídani či svačinku v práci. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro jedinečně zdravé a chutné potěšení.Složení: Ovesné vločky* (58%), datle* (18,5%) (datle*, rýžová mouka*), oloupaná semena konopí* (15,4%), pražené mleté mandle*, bourbon vanilka* (0,5%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1730 kJ (413 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 14.8 g), Tuky: 16.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.9 g, Bílkoviny: 13.8 g, Sůl: 0.48 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

Aleš Klézl, Nová Ves v Horách:
6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem poupravil po obdržení balíčku. Moderní vzhled, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, každému doporučuji.

Anežka Svatková, Roudno:
Jako každá mamina miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

Karel Pelčák, Horní Heřmanice:
Pro objednávku výrobku typu 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Anežka Pěstová, Staňkov:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Umím vybírat i mnoho dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hlavně se dotazuji prodejce. Na tento 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g jsem našla mnoho pozitivních recenzí, ale pro jistotu jsem ještě párkrát volala do obchodu. Nyní se přiřazuji k frontě rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše vysvětlit.

Ondřej Sháněl, Čechy:
6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil zrovna na tomto webu. Již dlouho spolu spolupracujeme a nemám co vytknout. Přehledná nabídka, popis 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g, často jiné typy, cenovky jsou o něco dražší, jenomže mají vynikajícího výrobce. A jen malou chybičku jsem shledal doručení, a zákaznické podpoře. Jinak celkově doporučuji. Bohužel takových eshopů je jak šafránu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

Radim K: Jsem ráda, že to mám

Sofie L: Ideální k osmnáctinám :)

Nikola O: nemá chybu

Kristýna S: děda je z dárku je nadšený

Jáchym G: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Ovesná svačinka Datle a vanilka, 5x65g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt