6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1170 Kč
Naše cena: 780 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkový müsli posyp datlovo kakaový s mandlemi, lněným a chia semínkem a pohankou díky svému naprosto unikátnímu složení bohatému na Omega 3 kyseliny a minerální látky představuje unikátní zdroj všeho potřebného pro Vaše zdraví. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro jedinečně zdravou a chutnou snídaniSložení: Pohanka* (33%), hnědé lněné semínko*, sekané datle* (datle*, rýžová mouka*) (18%), Chia semena (Salvia hispanica)* (10%), pražené mleté mandle*, kakaová drť* (5%), kakaový prášek*1,8%)*. Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1723 kJ (415 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25.8 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 22.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22.6 g, Bílkoviny: 15.6 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

Sofie Dvořanová, Bělotín:
Lehce skladný. Lehce ovladatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Koupila jsem si tento model k představení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a doufám,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi povídají a nemají zkušenost,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si moje sny....

Nikolas Kretík, Všeradov:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kolegové mi doporučili 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově dostupný, po krátkém váhání jsem si ho zakoupil. Chci říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj velkou radost.

Rozálie Mišunová, Dvakačovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g je za 5 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříňku.

Johana Hocká, Moutnice:
O 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v krámu o něm štěbetali nějaké ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g lehce dohledala. Váhala jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

Miroslav P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Roman R: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Müsli posyp Datle a kakao, 200g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt