6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1170 Kč
Naše cena: 780 Kč Ověřit dostupnost

Celozrnná kuskusová směs borůvkovo vanilková z původní odrůdy tvrdé pšenice s praženými mandlemi a konopnými a sezamovými semínky díky svému unikátnímu složení představuje optimální a plnohodnotnou snídani či svačinku v práci. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro jedinečně zdravé a chutné potěšení.Složení: Celozrnný kuskus* (70%) (krupice z tvrdé pšenice*), brusinky* (15,4%) (brusinky* (60%), třtinový cukr*, slunečnicový olej*), ovesná mouka*, mleté pražené mandle*, chia semena* (salvia hispanica) (3%), bourbon vanilka* (0,3%), skořice*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.3 g, (z toho cukr: 14.2 g), Tuky: 5.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8 g, Bílkoviny: 10.1 g, Sůl: 0.25 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Markéta Růžičková, Myslinka:
Zcela bezkonkurenční 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g, díky kterému jsem stále svěží a mladistvá. Používám ho třikrát denně a cítím se mnohem lépe a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych řekla používání 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g kterékoliv ženě, která se chce být královnou pro svého prince. S 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g je to lehké.

Pavel Kaizar, Kamenný Most:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z nesprávného používání. Tuto zkušenost měl náš soused, který nás od nákupu varoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g objednal. Mám ho už sedmý měsíc a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Laura Nepilová, Krásná:
6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších zákazníků hodnotíme kladně nízkou spotřebu, slušné příslušenství, tichý chod. Co však chyběl, byl manuál na používání v českém jazyce, a specifické prvky nelze repasovat. Obecně celkově hodnotím na výbornou.

Lucie Pitková, Všeruby:
Tuto 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší jistotu, skvělý návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Kateřina Radková, Nelahozeves:
Nejdřív jsem 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g pořídila pro svého manžela k narozeninám. Když jsem jen tak surfovala po netu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem táta byl přímo nadšený, když jej dostal. Tenkrát jsem viděla, co tenhle 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g opravdu dělá, a hodně mě oslovil. Párkrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a musela si koupit další pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Rozálie B: Je to dostatečné?

František B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tereza F: Ideální k osmnáctinám :)

Vanesa S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Patrik Č: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt