6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1170 Kč
Naše cena: 780 Kč KOUPIT

Celozrnná kuskusová směs borůvkovo vanilková z původní odrůdy tvrdé pšenice s praženými mandlemi a konopnými a sezamovými semínky díky svému unikátnímu složení představuje optimální a plnohodnotnou snídani či svačinku v práci. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro jedinečně zdravé a chutné potěšení.Složení: Celozrnný kuskus* (70%) (krupice z tvrdé pšenice*), brusinky* (15,4%) (brusinky* (60%), třtinový cukr*, slunečnicový olej*), ovesná mouka*, mleté pražené mandle*, chia semena* (salvia hispanica) (3%), bourbon vanilka* (0,3%), skořice*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.3 g, (z toho cukr: 14.2 g), Tuky: 5.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8 g, Bílkoviny: 10.1 g, Sůl: 0.25 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Tobiáš Lis, Přeckov:
Dospěl jsem k názoru, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i toto 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho pouze zkusit a znal jsem, že je to ten správný 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým účinkům jsem byl přinucen pořídit druhé balení, protože o ni propukl nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější množství 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Eva Věchtová, Slatina nad Úpou:
Co dalšího si přát, než právě dokonalý 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Každodenní používání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Matouš Folber, Pištín:
6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g, který jsem hledal, byl pouze u tohoto prodejce. Byl jsem příjemně překvapen z rozsáhlé nabídky. Průběh objednávky mne ujistil o solidním jednání této společnosti. Proto mohu doporučit lidem, kteří vyžadují kvalitu za rozumnou cenu. Jediným záporem je asi klasicky, doprava.

Sára Giertlová, Zdelov:
6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g jsem si pořídila hlavně kvůli partnerovi. I když jsem si ho pořídila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že partnerovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Chlap mě velmi blahořečil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi vskutku dobře a ten můj už ví, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

Ema Michalinová, Češov:
6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g splňuje všechny vlastnosti reklamované v manuálu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Matouš V: je to fajné

Aneta T: Je to dostatečné?

Matyáš S: 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jáchym S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt