6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1170 Kč
Naše cena: 780 Kč Ověřit dostupnost

Celozrnná kuskusová směs borůvkovo vanilková z původní odrůdy tvrdé pšenice s praženými mandlemi a konopnými a sezamovými semínky díky svému unikátnímu složení představuje optimální a plnohodnotnou snídani či svačinku v práci. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro jedinečně zdravé a chutné potěšení.Složení: Celozrnný kuskus* (70%) (krupice z tvrdé pšenice*), brusinky* (15,4%) (brusinky* (60%), třtinový cukr*, slunečnicový olej*), ovesná mouka*, mleté pražené mandle*, chia semena* (salvia hispanica) (3%), bourbon vanilka* (0,3%), skořice*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.3 g, (z toho cukr: 14.2 g), Tuky: 5.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8 g, Bílkoviny: 10.1 g, Sůl: 0.25 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Markéta Růžičková, Myslinka:
Zcela bezkonkurenční 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g, díky kterému jsem pořád svěží a krásná. Používám ho třikrát denně a cítím se mnohem lépe a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych řekla používání 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g kterékoliv kámošce, která se chce být královnou pro svého žabáka. S 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g je to snadné.

Pavel Kaizar, Kamenný Most:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v více případech vycházet z špatného užívání. Tuto zkušenost měl náš kamarád, který nás od objednávky varoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g zakoupil. Používám ho už čtvrtý týden a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Laura Nepilová, Krásná:
6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g jsem objednala na tomto e-shopu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i spousta dalších lidí hodnotíme kladně malou spotřebu, bohaté příslušenství, nehlučný chod. Co ovšem chyběl, byl návod na použití v českém jazyce, a určité prvky není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím jako vynikající.

Lucie Pitková, Všeruby:
Tento 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g je absolutně TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší záruku, perfektní návod a také možnost zdarma porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto ochotného prodeje.

Kateřina Radková, Nelahozeves:
Nejpr jsem 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g koupila pro svého tátu k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem manžel byl zcela nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem viděla, co tento 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g opravdu umí, a velmi mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a chtěla si získat další pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Tomáš R: Přišlo to celkem rychle

Alžběta B: Tento 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michaela M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

František H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Kuskusová svačinka Borůvka a vanilka, 5x65g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt