6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

Každý expert Vám doporučí 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 513 Kč
Naše cena: 342 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové kukuřičné lupínky bez soli a cukru z kvalitních německých surovin vynikají svou lehkou a jemnou chutí a představují rychlý základ pro každodenní start do nového dne nejen pro Vaše nejmenší. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro jedinečně zdravou a chutnou snídani.Složení: Kukuřice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1612 kJ (380 kcal) na 100 g. Sacharidy: 81.6 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.6 g, Bílkoviny: 8.7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

Václav Schořovský, Županovice:
Nejdřív jsem přemýšlel na podobným druhem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g. Je jednoduše skladovatelný. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje paní hodnotí jednoduchý design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou doma hodně brát.

David Salvét, Ostrovačice:
Opravdu hezký kontaktní 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Denisa Breiová, Bačkovice:
Po přečtení některých komentářů jsem čekala, že po konzumaci 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g budu mít "šok" a budu makat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

Anna Z: Ideální k osmnáctinám :)

Julie Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kateřina B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vanesa K: dobré

Patrik V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Cornflakes bez cukru a soli, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt