4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

4 x Spielberger Bio Vločky kamutové     250g

4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Každý expert Vám doporučí 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 303 Kč
Naše cena: 202 Kč Ověřit dostupnost

Kamutové vločky z kvalitní původní odrůdy pšenice Kamut pěstovaná v Kanadě představují unikátní lehce stravitelnou a plnohodnotnou alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Kamut vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1625 kJ (384 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.2 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 19.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Sára Rajtová, Křelovice:
Někdy kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem osahám. Avšak u 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Bleskové zaslání až do kanceláře. Jsem tedy maximálně klidná a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na svátek objednám taky nový.

Samuel Stuna, Slavhostice:
Byla to super nabídka. Stejné věci sleduji na webu a v reklamách už předlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g fakt ještě nezahlédl. Vím, že je kus opravdu kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

Eva Wurmová, Velká Kraš:
design je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g mě hodně zaujal. Jak se povídá, první touha, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Hana F: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka Z: nemá chybu

Vojtěch B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 4 x Spielberger Bio Vločky kamutové 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt