10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Každý expert Vám doporučí 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Michaela Koštýřová, Žacléř:
Přiznám se, že k nákupům přes web jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od objednání. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani pár dni. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l došel v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Lukáš Línek, Hořiněves:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l a ještě jednou 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Perfektní výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná nákladná příprava, žádné obludné hledání. Na eshopu jsem ho proplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla zpráva od pošťáka a datem a přesnou hodinou doručení. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Tobiáš Čorňák, Vlčkov:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l!“ Její obavy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Emma Weissová, Třebějice:
Tento eshop i 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l velmi doporučuji. Objednávala jsem tady již po třetí a vždy všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Radek : funkční výrobek

Hana B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kryštof O: 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikolas B: 110 % spokojenost

Daniel K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt