10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Jakub Mertens, Holohlavy:
10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem kolem doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte také, protože za takovou cenu 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jinde nakoupíte.

Michaela Zavadilíková, Votice:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kámošky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g používá a je s ním opravdu spokojená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě neskutečný impuls. Téměř obratem jsem si ho zakoupila a často ho užívám. Večery už opravdu doma netrávím, vyrážím se konečně bavit.

Julie Nežerná, Budíškovice:
Za tento 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g dávám největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ho po otestování chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám dobře pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Šimon D: Celkem jsem spokojený.

Amálie T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alžběta R: nemá chybu

Viktorie B: Ideální k osmnáctinám :)

Viktor H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt