10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Radim Šácha, Třebovice:
Celkem perfektní 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, který je normální unisex. Hodí se jak nám, drsným chlapům, tak jemným dívkám, které potřebují cítit něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Rozálie Dangová, Jindřichovice pod Smrkem:
Tento 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsem hledala klukovi a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem pár eshopů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech zkoušení jsme natolik spokojení, že jsme u vás zakoupily další 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Zdeněk Skolka, Mirovice:
Velmi mě oslovil tento nový 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, který byl uveden na trh. Hledal jsem moře zbytečností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na úklid, silnou výkonností a malou cenou. I manželka si ho pochvaluje, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Jana R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sára G: Tento 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana H: nemá chybu

Simona C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tereza T: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt