10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Každý expert Vám doporučí 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2166 Kč
Naše cena: 1444 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Gabriela Paňáková, Závist:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla moc hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Kateřina Karchňaková, Skorkov:
Snažila jsem se potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej zakoupím. Jsem hodně nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač shopu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g mají skladem a doručí jej do druhého dne, syn byl z dárku překvapen a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Denis Kaczmarczyk, Dobrá:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Oliver Vašut, Přívrat:
Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Josef N: tak jsem to dostala aje to super

Anna : Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna H: Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt