10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Každý expert Vám doporučí 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2166 Kč
Naše cena: 1444 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Tomáš Pala, Ivaň:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to úžasný nápad. Hezky vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji získat ještě tři tátovi k narozeninám, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Kristýna Lažová, Dírná:
Stejně jako každá žena, která je současně manželkou i matkou, i mě záleží na vitalita nejbližších. Jakým způsobem zajistit, aby jim nescházelo to podstatné a navíc potěšit mlsné jazýčky muže i ratolestí? Je to těžký a důležitý úkol. Jeho splnění je ale triviálnější, než si myslíte. A usnadnil mi to 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. S jeho pomocí mám garantováno, že o mé nejbližší je skvěle postaráno.

Roman Menger, Chlumětín:
Přál jsem si udělat radost dceři k svátku. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je báječný. Žena byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Anežka Pientková, Křenov:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Ema Maléřová, Horní Rožínka:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZNAMYM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Markéta K: dobré

Kristián T: Přišlo to celkem rychle

Rozálie H: já jsem to prostě chtěla

Aneta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matouš N: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt