10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Každý expert Vám doporučí 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Anna Hutáková, Kunčice nad Labem:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g překvapil, mám ho odtud koupený od září a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Aneta Beierová, Skrchov:
Okamžité doručení. Bezchybný a unikátní design. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g klidná. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem lépe než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento druh kvalitnější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

Ema Heldová, Hostěnice:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g mohu klidně poradit všem svým přátelům a známým. I já jsem se přesvědčila, že nejen dobře vypadá, ale je i hodně skvěle cenově dostupný a není potřeba žádné speciální přípravky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i kamráda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Dokonce jsem byla pochválená za mou chytrost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Patrik G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Gabriela Š: nemá chybu

Aneta V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Veronika P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona J: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt