10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Každý expert Vám doporučí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Tereza Bucháčková, Onomyšl:
design je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový bonus.

Daniela Poskierová, Jemníky:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Lucie Lhotská, Drobovice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem hledala šest měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem velice spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má hodně hezký vzhled. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Tereza S: já jsem to prostě chtěla

Štěpán H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Miroslav M: Celkem jsem spokojený.

Štěpán K: Přišlo to celkem rychle

Josef P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt