10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Každý expert Vám doporučí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Sabina Adamčíková, Chlístovice:
Pořídila jsem si u vás 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Eva Horkelová, Jívoví:
Pořád jsem si říkala, jak to moje kolegyně dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se smíchem mi o 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l řekla. Užívá ho už pět let a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu taky do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho klidně zakoupím.

Ondřej Kubiczek, Velká Kraš:
Dopředu bych řekl, že jsem šetrný člověk, podle některých možná až moc. Tudíž než si zboží zakoupím, důkladně si to zkontroluji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l důkladně prolustroval na internetu a přečetl si informativní texty. Byl jsem překvapen, že byly vesměs pozitivní. Trochu mě to znejistilo, ale nakonec jsem si 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l stejně objednal. No a není zbytí, než k těm kladným recenzím přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to opravdu velice chytrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Radim V: tak jsem to dostala aje to super

Petr G: Celkem jsem spokojený.

Sofie Š: Je to dostatečné?

Zdeněk K: Přišlo to celkem rychle

Denisa D: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt