10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Každý expert Vám doporučí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Tereza Bucháčková, Onomyšl:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l mě hodně oslovil. Jak se povídá, první touha, dobrá touha! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

Daniela Poskierová, Jemníky:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Nedávno tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Lucie Lhotská, Drobovice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem hledala několik týdnů, v mnoha obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem velmi spokojená. Kvalitně splňuje všechny svoje funkce a má velmi pěkný povrch. Rovněž cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Sebastian P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jiří M: tak jsem to dostala aje to super

Julie L: já jsem to prostě chtěla

Zuzana B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt