10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Každý expert Vám doporučí 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Klára Štekrtová, Kožichovice:
Jsem spokojená, vše bylo rychlé, od objednání do doručení a v blízké době si objednám ještě jednu 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml, do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Kateřina Fajmanová, Luhačovice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla hodně hezky spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Matouš Machara, Jablonec nad Nisou:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml s řadou příjemných funkcí, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si nastavení svým očekáváním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nikol C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

František K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Veronika Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Simona K: já jsem to prostě chtěla

Patrik V: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt