10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Každý expert Vám doporučí 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč KOUPIT

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Valerie Plzová, Byzhradec:
Krásně provedený 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten dobrý šmrnc.

Kristián Bursík, Bystrá:
Žena mě pověřila zakoupením 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem naservíroval svým přátelům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

Ema Zeleňáková, Klobouky u Brna:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Jaroslav Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch S: je to fajné

Vanesa H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denisa C: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt