10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Miroslav Brejtr, Uherské Hradiště:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

Simona Bavlnková, Pyšely:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem zcela šťastná. Mám ho doma už čtyři týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných modelů které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem rozhodně neprohloupila.

Samuel Holata, Černiv:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jinde neobjednáte.

Oliver Schmiedt, Sulíkov:
Daný 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem předtím viděl na billboardu. Tehdy mě však neoslovil, myslel jsem, že je příliš přeceňovaný. Avšak pak jsem se bavil s přáteli, kteří si to pořídili. Hýřili superlativy, motivovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Myslím, že reklama na 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g tvrdila pravdu. Materiály, blesková doprava, výdrž, zkrátka jediným slovem bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Jonáš H: funkční výrobek

Matěj K: 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška O: Ideální k osmnáctinám :)

Petr P: Celkem jsem spokojený.

Nikolas D: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt