10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Miroslav Brejtr, Uherské Hradiště:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

Simona Bavlnková, Pyšely:
Super nákup! Jsem s tímto produktem zcela šťastná. Mám ho koupelně už čtyři týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných modelů které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s koupí 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem určitě neprohloupila.

Samuel Holata, Černiv:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jinde nakoupíte.

Oliver Schmiedt, Sulíkov:
Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem předtím zahlédl v televizi. V tom momentě mě příliš nezaujal, připadal mi zbytečně přeceňovaný. Ovšem následně jsem měl řeč s kolegy z práce, kteří si výrovek objednali. Byli spokojení, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Jsem toho názoru, že reklama na 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g tvrdila pravdu. Zpracování, bezproblémové doručení, odolnost, prostě jediným slovem spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Emma Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel Š: funkční výrobek

Rozálie J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aneta T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt