10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč KOUPIT

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Zuzana Florková, Pravonín:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ne. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří ještě přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Kryštof Losman, Chotyně:
Jestliže máte bolesti hlavy z všudypřítomných reklam a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně top, jednejte jako já. Použijte namísto lživých obchodních chytáků raději skutečné recenze zákazníků, kteří si produkt na vlastní kůži otestovali. Já tak můžu skutečněobjektivně říct, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Radim Synáček, Hradčovice:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g si někde našla žena a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Kateřina L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Samuel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt