10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Vanesa Fillingerová, Smržov:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Viktor Pačaj, Hrčava:
Měl jsem obavy z nového 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, které se předvedly jako liché. Pomocí jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté pohodě. Mohu komukoliv vřele poradit. Práce s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g byla pro mě úlevou a srandou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g mluví naprostou pravdu.

Viktor Hauptvogel, Dlouhý Újezd:
Dostal jsem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jako dárek, ale přesto jsem vysmátý. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal ochotně radost a doporučuji rodině, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více modely. Zvolte jistě tenhle.

Jáchym Rebec, Lásenice:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A občas mě to dost mrzí. Teď, co znám 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, je to ale zcela jiné. Už jsem ji jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Alžběta P: já jsem to prostě chtěla

Martin B: je to fajné

Viktorie G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel J: 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt