10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1305 Kč
Naše cena: 870 Kč KOUPIT

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Aneta Krmenčíková, Dobročovice:
Za svůj léta používaný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní už není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Josef Mechel, Děkov:
10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem poupravil po rozbalení balíčku. Soudobý design, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, všem doporučuji.

Pavel Řičař, Zábrodí:
Už jsem se párkrát nechal podvést podvodníky, takže jsem se děsil, jestli tento objednávání nedopadne zrovna tak. Pro jistotu jsem do firmy několikrát zavolal, všechno sledoval… Popravdě, říkal jsem si, jestli jsem peníze nevyhodil zbytečně. Ale bylo to opačně. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g mi byl dopraven až před dveře, důkladně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a funguje skvěle. Dodnes jsem na něm nenašel zápor. Tady budu na sto procent nakupovat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Tereza C: děda je z dárku je nadšený

Kateřina K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín M: 110 % spokojenost

Vít K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie G: Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt