10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč KOUPIT

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Andrea Senftová, Miroslavské Knínice:
10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g u nás v kanceláři jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g zakoupily další dvě.

Jan Ludvíček, Radonín:
Fakt príma věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem hledal na webu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním zboží... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech směrech spokojený. Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g můžu jasně doporučit kamarádům, kteří něco podobného hledají.

Ema Tomáštíková, Dvory:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla opravdu milá a vstřícná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Markéta Slabová, Lhánice:
Jako každá mamina miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a bohatou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Matěj Bíbr, Šárovcova Lhota:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Anežka M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Samuel M: 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adéla G: Je to dostatečné?

Sabina V: já jsem to prostě chtěla

Dominik : tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt