10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Kateřina Spáčilová, Malšovice:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g hodně ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho doručit až domů. Doručovatel mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným lidem. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, který mi byl doručen, je opravdu dobrý.

Daniel Zykmund, Čistá u Horek:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem koupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám čekat. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci říct, že mě to ani trochu nezklamalo.  S 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem hodně spokojený a jistě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Gabriela Gragová, Nadějkov:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s doručením produktu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým přátelům a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Miroslav F: Přišlo to celkem rychle

Dominika P: děda je z dárku je nadšený

Marie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt