10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Radim Tesarčík, Obytce:
Nejlepší 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Laura Vdolečková, Krtov:
Já jsem na eshopy moc stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Popravdě umím na webu pouze posílat e-maily a číst informace v magazínech. Ale dcera mi nedávno objasnila, jak je možné v eshopech nakupovat a zakoupila mi tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. To víte, nebyla jsem si úplně jistá, jestli mi k něčemu bude, nicméně když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi demonstrovat jak si produkt pořídím sama. Od toho dne si zboží objednávám s železnou pravidelností, protože je to opravdu praktická věcička a opravdu hodně mi usnadňuje život.

Tomáš Šír, Skořice:
Byla to perfektní nabídka. Stejné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g fakt nikde nezahlédl. Vím, že je kus hodně kvalitní, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto super podmínek ztratit. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo velkou radost.

Lucie Gašperová, Žeraviny:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mi vážně pomohl vyřešit problém, který mou rodinu již delší dobu trápil. Díky němu jsem vitálnější a mám podstatně lepší náladu. To samozřejmě chválí hlavně přátelé. Společný čas se nám pomocí 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g daří užívat si opravdu naplno. Až pomocí produktu mám chuť něco dělat a jsem moc spokojená. 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g je nejvýhodnější investice do vaší pohody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Petr D: funkční výrobek

Kateřina L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie H: dobré

Zdeněk H: tak jsem to dostala aje to super

Karel P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt