10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Viktor Kotrnec, Soběhrdy:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem objednal prvně a můžu s radostí recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento výrobek si zase pořídím jen zde. Jsem zcela spokojený a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Nikol Poučková, Moravská Třebová:
U této firmy objednávám velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v ČR není velká nabídka po těchto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, jinou firmu již nehledám. Jejich negativem je jen delší doba dodání a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud chcete mít kvalitu levně, nezbude vám, než si počkat.

Šárka Matějovicová, Rudíkov:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem povinna shánět pět věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí kamarádku baví tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g přepracovávat, protože se s ním pracuje lehce, okamžitě a tím pádem u běžné domácí práce stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Kateřina K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denis N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vojtěch M: 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kateřina B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt