10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Viktor Kotrnec, Soběhrdy:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem objednal prvně a můžu s radostí napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si opět koupím jen zde. Jsem opravdu spokojený a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Perfektní.

Nikol Poučková, Moravská Třebová:
U této společnosti objednávám velmi často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není bohatá nabídka po těchto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich nevýhodou je pouze delší doba dodání a další vedlejší náklady jakož jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít první jakost za nízkou cenu, budete si muset počkat.

Šárka Matějovicová, Rudíkov:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g používat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Rozálie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára L: nemá chybu

Aleš Š: Celkem jsem spokojený.

Jana W: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt