10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Simona Kutková, Zdíkov:
Jsem už postarší žena a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera dopoledne přišel. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a štěstíčka.

Alena Mlčoušková, Sobčice:
Vybrat si ten správný produkt se jeví jako náročný úkol. Na trhu existuje velká paleta rozdílných typů. Já jsem se rozhodla 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a své volby vůbec nelituji. Týdny používání mi můj úsudek jen utvrdilo a mám jasno v tom, že bych v žádném případě neměnila. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem proto předvedla i všem svým přátelům. A ráda bych o něm touto cestou doporučila i zákazníkům.

Jan Mikuda, Plesná:
Parádní věc, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125gem, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balík doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Radek M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aneta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sebastian Z: tak jsem to dostala aje to super

Johana G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt