10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Matyáš Alán, Vortová:
Několikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až se mi objevilo nápis ”CHYBA“. Pak jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý tah. Technik oznámil, že má menší chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě telefonní číslo, a ihned poté, co dal do pořádku e-shop, kontaktoval mě a nákup jsem získal se slevou.

Karolína Poledníčková, Černíny:
Celkem pohodlná věc, neočekávala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak výhodný nákup. Za minimální cenu si objednat 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, který je již na první pohled spolehlivý, správně fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu příště něco hledat, budu nakupovat opět u vás.

Sofie Špatenková, Nemanice:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem holka, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g prodávali za výhodnou cenu a slíbili bleskové dodání, tak jsem podlehla. A chci říct, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi produkt zaslán dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Dominika G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa Ď: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sabina L: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt