10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Adam Pálka, Kardašova Řečice:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, který jsem potřeboval zakoupit. Zjistil jsem ukázkové reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Václav Sívek, Polnička:
Že krásný design nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? Myslel jsem si to. Respektive do chvíle, než jsem objevil 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co dokáže, ale zároveň díky tomu, jaký má vzhled. Stane se tak jedinečným stylovým doplňkem každého moderního chlapíka. Vaše okolí vás s ním v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g používám každý den, stal se mou užitečnou pomůckou.

Amálie Petreková, Čachrov:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Profesionální. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

Marie Harudová, Žádovice:
Pokaždé mě to stálo hodně peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g okamžitě musím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Funguje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Ema Hrabicová, Valdice:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem zcela spokojená. Mám ho doma už dva týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel zklamaly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla najít na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem jistě udělal dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Sabina Z: děda je z dárku je nadšený

Aneta L: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zdeněk Š: je to fajné

Tereza S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kamila B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt