10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Adam Pálka, Kardašova Řečice:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, který jsem potřeboval objednat. Zjistil jsem ukázkové reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Václav Sívek, Polnička:
Že elegantní design nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Myslel jsem si to. Respektive do chvíle, než jsem objevil 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co dovede, ale také tím, jak vypadá. Stane se tak skvělým fashion doplňkem všech moderních chlapů. Nikdo vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g používám denně, stal se mou nepostradatelnou pomůckou.

Amálie Petreková, Čachrov:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení zboží. Profesionální. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně vracet a nakupovat dále.

Marie Harudová, Žádovice:
Pokaždé mě to stálo hodně peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze do práce. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g prostě musím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Funguje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Ema Hrabicová, Valdice:
Bezva nákup! Jsem s tímto produktem naprosto spokojená. Mám ho doma už dva týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem určitě neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Adéla V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Amálie O: Ideální k osmnáctinám :)

Ema A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt