10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Tadeáš Rusňák, Jirkov:
Já si obyčejně takové výrobky nekupuji, tohle dělá to má žena. Ale 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g byl o něčem jiném, zboží jsem uviděl v reklamě a hned jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto užitečná věcička a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g bych si nyní nedovedl svůj běžný den představit.

Anežka Císařová, Lužec nad Vltavou:
Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože dosud pracují 100%.

Štěpán Jurčík, Postupice:
Daný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jsem objevil shodou okolností online. Recenze na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Ovšem, že jsem pochyboval, to je asi při koupi v eshopu normální, ale jakmile mi 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g dorazil domů, došel jsem k závěru, že obavy byly naprosto neopodstatněné. Vše zvládá perfektně, moc mi pomáhá a zpětně jsem moc rád, že jsem si ho pořídil. Doporučuji!

Radek Šušlík, Řepeč:
Navzdory tomu prodejce nabízel vskutku rozmanitou nabídku 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, nadšení opadlo, když 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g přišel. Co se týče doručení, nemůžu nic špatného napsat. Ovšem eshop mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu zboží zaměnil. Záležitost byla uzavřena za několik týdnů, což je podle mě velký nedostatek tohoto prodejního webu.

Michaela Paroubková, Karlík:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, barevnost který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Richard R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michaela J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michaela S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára W: nemá chybu

Vojtěch Š: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt