10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Adéla Gallistlová, Hrazany:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne oslovil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás zase pořídím další. Moc děkuji.

Oliver Maňoušek, Prosetín:
Chtěl jsem udělat radost dceři k výročí. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je báječný. Manželka byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Johana Galgonková, Sobotín:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý výrobek i za hezké jednání.

Magdaléna Knosová, Dražeň:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Josef B: je to fajné

Tobiáš J: Jsem ráda, že to mám

Johana L: Je to dostatečné?

Miroslav R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt