10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Andrea Kačiová, Věž:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Viktorie Sádovská, Pikárec:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g mi poradila matka jako účinný prostředek, který výborně chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem nic složitě hledat. Stačilo podívat na webové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

Samuel Farmačka, Skašov:
Chci vyzdvihnout hned pár plusových hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala hezkou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením zboží, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude jak má být. Neposlední výhodou je opravdu nejlepší cena 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Proto mohu doporučit jak mým známým a známým, tak i tátovi a dalším lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Gabriela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína H: děda je z dárku je nadšený

Nikolas K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela M: nemá chybu

Sofie M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt