10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Petr Arnošt, Nerestce:
Rád nakupuji na internetu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balík, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem nejvíc spokojen.

Eliška Drobiličová, Oplot:
V pátek jsem obdržela 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stihla otestovat, zda opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jako perfektní.

Samuel Velenský, Spešov:
Ještě než jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Zdeněk Andelt, Velké Janovice:
Tenhle 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem napoprvé spatřil v televizi. Tehdy mě však nezaujal, jevil se jako zbytečně přeceňovaný. Ovšem pak jsem hovořil s kolegy z práce, kteří si zboží pořídili. Chválili ho, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Nyní mám za to, že reklama na 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g byla pravdivá. Zpracování, blesková doprava, výdrž, prostě jediným slovem spokojenost.

Pavel Šedivka, Josefov:
Pro nákup zboží typu 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A využití 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Patrik K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karolína A: nemá chybu

Jakub F: 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna G: Tento 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zdeněk K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt