10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Petr Arnošt, Nerestce:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g objednal právě u vás. Vše bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenadál a byl mi doručen produkt, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem maximálně spokojen.

Eliška Drobiličová, Oplot:
V úterý jsem dostala 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla otestovat, zda skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jako super.

Samuel Velenský, Spešov:
Předtím než jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

Zdeněk Andelt, Velké Janovice:
Tenhle 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem zprvu spatřil na billboardu. V té chvíli mě ale neoslovil, jevil se jako příliš přechválený. Avšak poté jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si zboží koupili. Chválili ho, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Myslím, že reklama na 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g tvrdila pravdu. Zpracování, ryhlé doručení, odolnost, prostě jedním slovem boží.

Pavel Šedivka, Josefov:
Pro nákup výrobku typu 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Julie V: Tento 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael E: Celkem jsem spokojený.

Vanesa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

František U: 110 % spokojenost

Michael H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt