10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Tobiáš Trlifaj, Bradlecká Lhota:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Očekávaná kvalita produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru barevné varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

Petr Jonášek, Lipovec:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka hodně důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vyzkoušeli, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální detaily, které 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Amálie Nouzáková, Strmilov:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to často levnější a jsou výrobky, které sám na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem přemýšlela už docela dlouho. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g dorazil. Používám ho již třetí měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Rozálie Pavličíková, Žalany:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g je pomocí měkkému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho objednat. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Viktorie Jakoubková, Míchov:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, který jsem od Vás obdržela po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm psát pouze v superlativech. Užívám jej už více než měsíc a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo najít jedinou chybičku. Již na letmý pohled je viditelné, že se jedná o hodně trvanlivý výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Vanesa Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jan K: je to fajné

Zuzana S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt