10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Tobiáš Trlifaj, Bradlecká Lhota:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Požadovaná zpracování produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Petr Jonášek, Lipovec:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou chvíli zvažují, že by 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální detaily, které 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Amálie Nouzáková, Strmilov:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které člověk na vesnici ani jinak nesežene. O pořízení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kámoška mě doslova přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g dorazil. Používám ho již druhý měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Rozálie Pavličíková, Žalany:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g je díky příjemnému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho sehant. Doručení obvykle dojde do dalšího dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Viktorie Jakoubková, Míchov:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od objednání, se mi hodně líbí a mohu o něm mluvit pouze v pozitivních variantách. Užívám jej již více než čtrnáct dní a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Již na první pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Ema C: Tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip M: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš V: 110 % spokojenost

Natálie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adéla R: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt