10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Miroslav Šerák, Křížkový Újezdec:
Podle specifikace a desítek zkušeností, jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g pořídil na těchto webových stránkách. Líbil se mi e-shop, jak jasně, a zároveň komplexně měl koncipovanou nabídku. Neobjevil se žádný problém až do úhrady v pokladně.

Roman Znojemský, Kšely:
Pokud toužíte po zlatých 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g a jde Vám nejvíce o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

Simona Vajdíková, Hora Svatého Šebestiána:
10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g u nás v kanceláři jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak vysoká. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g zaplatila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g objednaly další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nikola I: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Rozálie P: Je to dostatečné?

Viktorie R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt