10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč KOUPIT

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Šárka Řádková, Žádovice:
Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, jelikož zatím fungují 100%.

Petr Domiter, Střezetice:
ze začátku jsem koukal na jiným typem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Je pěkně zpracovaný. Po materiálové stránce téměř dokonalý. Moje paní hodnotí jednoduchý design a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou na zahradě neustále brát.

Pavel Šustr, Valtice:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g bych vytkl dětský vzhled. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Roman Síč, Chlumek:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Krám nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Anna : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alžběta Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sebastian M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Markéta F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt