10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Každý expert Vám doporučí 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Rozálie Nevěčná, Nemanice:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost zaslání, vzhled výrobku a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v dobrá, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Kryštof Pařízek, Holčovice:
Všechno bylo zcela v pořádku. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem zakoupil za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v zcela skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu spokojen a můžu tento produkt doporučit snad asi všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším plusovým bodem. Perfektní a děkuji.

František Ullman, Velké Popovice:
Když jsem porovnával 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g a určitě jsme zvolili výborně. Je kvalitní, odolný a maximálně vyhovuje našim potřebám. Jsme opravdu spokojení a jistě si jej zase objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. Dlouho jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

Roman Rolník, Ústín:
Již před pár měsíci jsem se chystal podobný produkt zakoupit. Ve chvíli, kdy jsem narazil na e-shop 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, rázem nebylo nad čímkoliv nadále váhat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany eshopu, všechno realizovalo stoprocentně takovým způsobem, jak jsem očekával. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g včas doručili a od toho momentu ho denně k plné spokojenosti využívám. Má ovšem jedinou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na sekundu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Petr V: 110 % spokojenost

Barbora K: já jsem to prostě chtěla

Rozálie M: dobré

Laura K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt