10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Radek Karkoš, Kbel:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po objednání si mě 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g rychle získal, je opravdu perfektní. Nemám co záporného bych dodal a to jsem velký reptal. Možná bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se říká, tisíc lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač čekat.

Nikol Ludviková, Číchov:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a hezky mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Marie Markupová, Dolní Bukovsko:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vyšel nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on uznal, že tento typ je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, jelikož jsem díky svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Jiří Grones, Lubě:
Protože jsem spotřebitel, který lpí na kvalitě, více než na ceně, pořídil jsem si 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g v tomto e-shopu. Než jsem to ovšem provedl, obrátil jsem se na společnost, abych si byl jistý v tom, že mi bude 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g dodaný ve vysoké kvalitě a obratem. Nicméně jsem však dostal odpověď, že i když je v popisku 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g skladem, k dispozici nebyl. Nicméně jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a obchod se povedl v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Šárka Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema Ž: Ideální k osmnáctinám :)

Matyáš F: Jsem ráda, že to mám

Vít K: Celkem jsem spokojený.

Aneta L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt