10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Radek Karkoš, Kbel:
Nejdříve jsem byl dost ironický. Ovšem ihned po doručení si mě 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g rychle dostal, je skutečně úžasný. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, deset lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Nikol Ludviková, Číchov:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Marie Markupová, Dolní Bukovsko:
počátkem jsem měla chmury, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vyšel levněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento kus je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

Jiří Grones, Lubě:
Protože jsem spotřebitel, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na ceně, koupil jsem si 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g v tomto e-shopu. Než jsem to ovšem realizoval, obrátil jsem se na prodejce, abych si byl jistý v tom, že mi bude 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g dodaný ve špičkové kvalitě a neprodleně. Bohužel jsem následně zjistil, že přestože je v popisku 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g k dispozici, nebylo tak. Přesto jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i eshop a objednávka se uskutečnil v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Emma K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Emma S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karolína V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šárka K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Amálie B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt