10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Jaroslav Kabátek, Semanín:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem hledal. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Denis Vittek, Český Rudolec:
Chtěl jsem objednat dobrý 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g do práce, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás známým.

Kryštof Schránil, Domašov nad Bystřicí:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikol L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David K: Přišlo to celkem rychle

Aneta S: Ideální k osmnáctinám :)

Josef E: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt