10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Vojtěch Daubner, Bradlecká Lhota:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? Měl jsem stejný názor. Ale jen do momentu, než jsem objevil 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen tím, co umí, ale současně díky tomu, jak vypadá. Může se tak stát ideálním stylovým doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g používám každý den, je mou jedinečnou pomůckou.

Andrea Huclová, Lhota u Lysic:
Tenhle 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Václav Klouza, Kocelovice:
V rámci nakupování jsem strávil kvantum víkendů pátráním po informacích a porovnáváním všelijakých vlastností. Z mého porovnání mi 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vyšel nejvýhodněji, proto výběr padl právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po otestování produktu. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g disponuje perfektním výkonem a špičkovým zpracováním. Jestli hledáte bezkonkurenčního přítele, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je skvělým kandidátem.

Ondřej Šimr, Jivno:
Chtěl jsem překvapit dceru hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Přítelkyně má největší radost a já s ní, děkuji.

Veronika Ďuračková, Rantířov:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je absolutně TOP. Dříve jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší jistotu, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto ochotného prodeje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Johana M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matěj V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jáchym S: Jsem ráda, že to mám

Oliver K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt