10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Sebastian Menoušek, Vidlatá Seč:
Byla to super nabídka. Stejné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g fakt ještě neviděl. Věděl jsem, že je model hodně dobrý, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto super podmínek utéct. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo takovou radost.

Vanesa Krautová, Lhota u Lysic:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Sofie Pirná, Skotnice:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g u nás v kanceláři jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g objednaly další pět.

Sofie Sulíková, Veliš:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru objednávám pouze to nejlepší.

Štěpán Bělina, Vižina:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A občas mě to dost mrzí. Teď, co znám 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Jan B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Valerie O: nemá chybu

Sofie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jan K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt