10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Sebastian Menoušek, Vidlatá Seč:
Byla to super nabídka. Stejné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g opravdu nikde nezahlédl. Věděl jsem, že je produkt opravdu bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle super podmínek ztratit. nemeškal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo velkou radost.

Vanesa Krautová, Lhota u Lysic:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Sofie Pirná, Skotnice:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g u nás v kanceláři jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani koruny, kterou jsem za 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g zakoupily další pět.

Sofie Sulíková, Veliš:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou dceru kupuji pouze to nejlepší.

Štěpán Bělina, Vižina:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A často mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli hodně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Dominik K: Jsem ráda, že to mám

Oliver Č: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

David T: je to fajné

Emma V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt