10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Sofie Otradovcová, Kuroslepy:
Upozornila mě na něj nabídka na netu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Patrik Polcer, Chlumek:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g z zkušenosti hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a kvality obou. V závodním nasazení bych se bál o bytelnost dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Jakub Žurovec, Zástřizly:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Je jednoduše skladovatelný. Po technické stránce téměř dokonalý. Moje milenka hodnotí hezký vzhled a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou doma hodně půjčovat.

Štěpán Drahotuský, Vysoká:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jsem zprvu viděl na billboardu. V té chvíli mě ale nezaujal, jevil se jako až moc přeceňovaný. Ovšem pak jsem měl řeč s kolegy z práce, kteří si to objednali. Hýřili superlativy, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Myslím, že reklama na 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g vůbec nelhala. Zpracování, rychlost doručení, odolnost, prostě jedním slovem boží.

Tomáš Franče, Bystřička:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Ema Š: nemá chybu

Valerie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radim K: 110 % spokojenost

Adéla K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon U: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt