10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Petr Rončák, Rantířov:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g zcela vyhovuje mým požadavkům. Je účinný a cena přitom nízká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Jaroslav Folvarský, Háje nad Jizerou:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako perfektní výrobek.

Hana Matušová, Tvrzice:
Nejprve jsem s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nefungoval mi. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem tak asi po týdnu zaslala zpět a během tří dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho téměř celá kancelář, nejspíš přikoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec dobře dopadlo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím přístup obchodu.

Karel Zettel, Solenice:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, ale vše zatím stále denně funguje.

Nela Chocholová, Choustníkovo Hradiště:
Daný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g u této společnosti bych se určitě nebála ještě jednou zakoupit. Udělalo mi radost definování vlastních poznatků a taktéž objednání odlišných verzí. Materiál, cenové rozpětí, plánek úplně bez chyby, pouze mě mírně nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl dorazit za týden, se opozdil. A e-shop mě odkázal na dopravce s tím, že oni ho odeslali okamžitě, včas. Trochu škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Dominik H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniel F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt