10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Petr Rončák, Rantířov:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g zcela vyhovuje mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem hezká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K nákupu mě motivovaly hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Jaroslav Folvarský, Háje nad Jizerou:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Hana Matušová, Tvrzice:
Nejprve jsem s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem tak asi po třech dnech zaslala zpět a během pár dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od prodejců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá kancelář, nejspíš zakoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec hezky skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím přístup eshopu.

Karel Zettel, Solenice:
Stále MEGA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Nela Chocholová, Choustníkovo Hradiště:
Daný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g u této společnosti bych se rozhodně nebála znovu zakoupit. Jsem vděčná za napsání individuálních poznatků a navíc zakoupení odlišných modelů. Materiál, cenové rozpětí, plánek naprosto bez chyby, pouze mě lehce nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedorazil. A e-shop zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s tím, že oni ho odeslali obratem, včas. Je to škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Linda O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Roman Š: je to fajné

Sebastian H: tak jsem to dostala aje to super

Šárka Š: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt