10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Každý expert Vám doporučí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Zdeněk Maťaš, Litichovice:
S 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem doposud příliš pozitivní zkušenost neměl. Ale až 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g mě přiměl zcela změnit názor. Z důvodu, že je naprosto odlišný. Nenechte se tak odradit a stoprocentně ho co nejdříve objednejte, uhrane vás stejně jako mě. Je úsporný, jednoduše se s ním manipuluje a navíc také hezky vypadá. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g ihned zapadne do všech domácností.

Filip Koška, Hodice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Natálie Hanusová, Těchobuz:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude dalším pouze na obtíž. Když jsem našla, že existuje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, který mi opravdu může pomoci, neváhala jsem. Teď můžu bez obav říct, že jsem to opět já. Stíhám v klidu všechno co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Laura Matisová, Proseč pod Ještědem:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na barvu a bezpečnost. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za hezčí cenu jiný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je největší!

Jiří Kresa, Zborovice:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, malý je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Michaela V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karolína B: já jsem to prostě chtěla

Jaroslav J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Simona M: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt