10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2202 Kč
Naše cena: 1468 Kč KOUPIT

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Daniel Darda, Bousín:
Po objednání prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl celkem překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale díky tohoto 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takto výborného výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád připlatím.

Jaroslav Kamaryt, Holštejn:
Určitě tu situaci znáte, nadchází výročí svatby a netušíte, čím potěšit manželku. Já jsem se radil s kolegy v hospůdce, protože jsem byl zcela bez kreativity, a přátelé mi poradili, ať objednám 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Že se mi jejich nápad velmi líbil, tak jsem ho ještě v ten den zakoupil. Co vám budu psát, žena byla absolutně u vytržení, pořád říkala, jak má bezchybného manžela a ten den jsme si parádně užili.

Linda Vašínová, Starý Šachov:
Než jsem ho otestovala 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem ostatním výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zážitky. To nebyl tenhle případ. Otestovala jsem si, že jedině tento výrobek nabízí skutečně unikátní funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nela P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šárka B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Veronika T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Julie F: Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt