10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2202 Kč
Naše cena: 1468 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Emma Halmazňová, Velešín:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu levný. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co dělat má.

Matyáš Badžo, Noviny pod Ralskem:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jinde neseženete.

Kryštof Taussig, Horní Loučky:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Alžběta Fryčáková, Horní Vilémovice:
Já jsem na nákup přes internet příliš stará, není to věc, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Popravdě umím na webu jenom číst maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi před měsícem prozradila, jakým způsobem se dá online nakupovat a objednala mi tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. To víte, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda se mi bude hodit, nicméně když v pořádku přišel a skvěle fungoval, musela mi ukázat jak si výrobek objednám svépomocí. Od té chvíle si výrobek objednávám často, protože je to vskutku prvotřídní věc a opravdu moc mi pomáhá.

Patrik Vodárek, Žilina:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky odpoutal, ale pomocí tohoto 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem se k němu vrátil a chci říct, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takto výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Kristián J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Oliver V: 110 % spokojenost

Markéta D: já jsem to prostě chtěla

Aneta F: nemá chybu

Julie M: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt