10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Jiří Job, Čáslavsko:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejvýkonnějších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla výborná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Valerie Tušlová, Nové Sedlice:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem nucena shánět pět věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g užívat, protože se s ním dělá lehce, okamžitě a tím pádem u normální domácí práce stráví minimum času.

Magdaléna Tauerová, Vrbatův Kostelec:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou informace o 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Přemýšlela jsem, jestli si jej mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Sebastian Vyhlídka, Milavče:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Je hezky zpracovaný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje paní hodnotí hezký vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou na zahradě neustále půjčovat.

Anna Trnovská, Chotiměř:
Tenhle 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového koupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to utratila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji koupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Antonín M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie G: dobré

Kristýna N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt