10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Kateřina Knittelová, Lukavec:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Lucie Kakačová, Zelená Hora:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vytopí místnost:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné várky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Matouš Drška, Lejšovka:
Už před pár měsíci jsem měl v plánu podobný výrobek vyzkoušet. Ve chvíli, kdy jsem narazil na e-shop 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, už nebylo nad čím pořád pochybovat. Bezchybná komunikace ze strany firmy, všechno se uskutečnilo na chlup takovým způsobem, jak mělo. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g ve smluvený termín přivezla pošta a od té chvíle ho denně k absolutní spokojenosti využívám. Má však drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na chvilku.

Jáchym Nebl, Dolní Žďár:
Daný 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem našel náhodou v internetovém obchodě. Hodnocení na něj byly většinou pozitivní, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Přirozeně jsem se trochu bál, to je asi při nakupování přes internet normální, ale v momentě, kdy mi 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přivezli až ke dveřím, přišel jsem na to, že to bylo zcela zbytečné. Vše zvládá skvěle, fakt mi pomáhá a zpětně jsem opravdu rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Patrik L: funkční výrobek

Tobiáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šimon S: tak jsem to dostala aje to super

Eliška P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt