10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Každý expert Vám doporučí 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Jiří Job, Čáslavsko:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, objednaný ve Vašem eshopu je určitě z nejlepších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji také za milé a ochotné jednání.

Valerie Tušlová, Nové Sedlice:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g podporuje mojí normální lenost, protože nejsem povinna shánět pět věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí dceru baví tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přepracovávat, protože se s ním pracuje lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Magdaléna Tauerová, Vrbatův Kostelec:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou informace o 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Přemýšlela jsem, zda si ho mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po pár dnech, kdy jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g používala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Sebastian Vyhlídka, Milavče:
ze začátku jsem koukal na jiným druhem, nakonec zvítězil z hodně důvodů tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Je hezky zpracovaný. Po technické stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí hezký vzhled a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v kanceláři často půjčovat.

Anna Trnovská, Chotiměř:
Tenhle 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je popravdě perfektní! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vít V: je to fajné

Hana L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zuzana D: děda je z dárku je nadšený

Zuzana H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt