10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Každý expert Vám doporučí 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Tereza Vetešníková, Čížová:
Tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem vybírala holce a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Našla jsem pár eshopů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem poptávala. Po týdnu zkoušení jsme natolik rádi, že jsme u vás zakoupily další 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Roman Brablc, Petrov nad Desnou:
„Již jsi vyzkoušel 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g?“ dotazují se mě moji kamarádi. Několik měsíců jsem jim odpovídal, že zatím nikoliv. A vlastně ani nějak nemohl přijít na to, proč bych si ho pořídit měl. Otázek bylo ale den ode dne víc. A proto jsem učinil rozhodnutí zkrátka 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g důkladně prověřit. A pak jsem prozřel. 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je totiž doopravdy velmi dobrý, přesně tak, jak o něm traduje. I já tak můžu ostatním položit otázku: „A už jsi si objednal 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g?“

Richard Dinko, Černiv:
Poptával jsem pro známé velmi dobrý 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g s ohledem na využití a odolnost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem narazil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Mimo bezpečnosti a nízkých cen také hezké a ochotné jednání. 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g dorazil kurýrem rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Radim F: funkční výrobek

Šárka T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra B: nemá chybu

Kristýna R: já jsem to prostě chtěla

Aleš C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt