10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Každý expert Vám doporučí 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Tereza Vetešníková, Čížová:
Tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem hledala klukovi a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem několik eshopů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech testování jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás objednali další 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Roman Brablc, Petrov nad Desnou:
„Již jsi otestoval 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g?“ ptali se mě moji spolupracovníci. Několik měsíců jsem jim odpovídal, že zatím ne. A popravdě ani moc neřešil, proč bych ho otestovat měl. Dotazů bylo ale den ode dne víc. A proto jsem učinil rozhodnutí zkrátka 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g pořádně vyzkoušet. Nakonec jsem prozřel. 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je totiž doopravdy skvělý, zrovna tak, jak se prezentuje. I já tak můžu kolegům položit dotaz: „A už jsi si zakoupil 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g?“

Richard Dinko, Černiv:
Hledal jsem pro kamarády opravdu kvalitní 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g s ohledem na využití a trvanlivost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento eshop, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem hledal. Kromě kvality a nízkých cen také milé a ochotné jednání. 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g dorazil poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Tobiáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana H: Je to dostatečné?

Tereza M: já jsem to prostě chtěla

Petr K: Jsem ráda, že to mám

Gabriela M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt