10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Každý expert Vám doporučí 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Radim Zálabský, Lipník nad Bečvou:
S ohledem na to, že mi 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nefunguje, byl jsem nucen zakoupit si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo to v přístupu prodávajícího. I když preferuji osobní kontakt a možnost si 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vyzkoušet, tentokrát jsem jsem dal na službu online prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tuto firmu si vážím.

Anežka Krupková, Radkovice u Budče:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

Jana Kojecká, Krajková:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g a super zabalení dodávky, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace milá a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

Michaela Pavlínková, Oleško:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za dobrý 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Sofie V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vít P: Jsem ráda, že to mám

Daniel Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Veronika L: dobré

Amálie B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt