10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Každý expert Vám doporučí 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Kryštof Nikolič, Bítovčice:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se hecovali, až jeden kámoš hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Včera mi posílal e-mail, že děkuje, už 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g má v koupelně také a pochválila ho i sousedka.

Matyáš Machát, Nový Bor:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem pořizova 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Radim Ciml, Moravecké Pavlovice:
Vyhledal jsem si tento výrobek na tomto Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost doručení. Proto jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně zcela rád, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako americké hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Valerie Flanderková, Stehlovice:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Tadeáš J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Antonín J: je to fajné

Vojtěch B: funkční výrobek

Daniel Š: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt