10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Každý expert Vám doporučí 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Dominika Halšková, Rychnov na Moravě:
Já osobně nemám s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Vybrala jsem ho zejména proto, že měl na internetu velmi zajímavé recenze a protože několik kamarádek se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla na začátku trochu na rozpacích, si produkt dneska nemůže vynachválit. Vždy, když k ní dorazím na návštěvu, tak o něm mluví a je vážně nadšená.

Lukáš Chudý, Malé Svatoňovice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g zcela vyhovuje mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem hezká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné recenze dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já osobně.

Denisa Šlejharová, Zadní Střítež:
Nejprve jsem s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g neměla moc příjemnou zkušenost, objednala jsem nevhodný druh a nefungoval mi. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem tak asi po víkendu zaslala zpět a během tří dnů mi dorazili peníze nazpět. A tak jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem dobře. Používáme ho skoro celá kancelář, nejspíš zakoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec hezky dopadlo a moje špatná zkušenost se změnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím služby eshopu.

Dominik Šnyta, Jickovice:
Než jsem si nechal zaslat 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, tak jsem volal s prodejcem jestli opravdu mají 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g skladem. Byl jsem pesimistický, ale zbytečně, zanedlouho mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost přepravy a pohodová cena.

Vojtěch Kmeť, Drahenice:
Jak jsem spokojený s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Zdeněk K: Přišlo to celkem rychle

Ondřej M: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna H: dobré

Emma M: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt