10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Každý expert Vám doporučí 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Ema Pšenicová, Lázně Toušeň:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s dodáním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým známým a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Karel Knapovský, Velenov:
Na základě popisu a mnoha názorů, jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g zakoupil v tomto e-shopu. Líbil se mi eshop, jak přehledně, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Vše probíhalo v pořádku až do úhrady v pokladně.

Jana Vosejpková, Kováň:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 6 sekund se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Marie Zučková, Březno:
Co víc si přát, než jenom luxusní 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi luxusní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Každodenní užívání je celkem radost, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Zuzana Šlancová, Ostrov u Bezdružic:
Jako starší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g užívám už několik týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také zmínit hodně příjemné jednání ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Jan M: tak jsem to dostala aje to super

David Ž: 110 % spokojenost

František M: 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karolína S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt