10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Každý expert Vám doporučí 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Dominika Halšková, Rychnov na Moravě:
Já osobně nemám s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g své vlastní zkušenosti, koupila jsem ho pro máti. Sáhla jsem po něm hlavně proto, že měl na webu opravdu hezké recenze a protože mnoho známých se s ním také setkalo. Máti, navzdory tomu, že byla zprvu dost skeptická, si produkt nyní velmi chválí. Vždy, když k ní dorazím na návštěvu, tak o produktu hovoří a je vážně spokojená.

Lukáš Chudý, Malé Svatoňovice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g zcela vyhovuje mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem hezká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě motivovaly hlavně pozitivní recenze dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Denisa Šlejharová, Zadní Střítež:
Ze začátku jsem s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g neměla moc skvělou zkušenost, objednala jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem tak asi po víkendu zaslala zpět a během pár dnů mi přišly peníze zpátky. A tak jsem si nechala doporučit od prodejců a udělala jsem dobře. Používáme ho skoro celá skupina, nejspíš přikoupíme další. Mám radost, že to celkem pěkně dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v skvělou. Kladně taky hodnotím přístup e-shopu.

Dominik Šnyta, Jickovice:
Než jsem si objednal 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, tak jsem volal s prodejcem zda skutečně mají 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g skladem. Byl jsem na nervy, ale bylo to zbytečné, brzy na to mi doma zvonil pošťák. Vysoká rychlost doručení a nízká cena.

Vojtěch Kmeť, Drahenice:
Jak jsem spokojený s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Markéta B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Oliver P: Jsem ráda, že to mám

Matouš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta A: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt