10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Každý expert Vám doporučí 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Marie Kozielová, Opolany:
Jednoho dne jsme se se sousedkami dohodly, že si u internetového prodejce zakoupíme víc produktů společně, abychom ušetřily. Já jsem si v té chvíli zvolila v nabídce právě tenhle 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, jelikož se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to velmi nejlepší volba. Moc jsem od něj nevyžadovala, ale překvapil mě. Vysoká kvalita, bezproblémové doručení, nízká cenovka, jedním slovem špica!

Nela Sajašová, Cerhonice:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Profesionální. 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

Šárka Čejdíková, Smrček:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a tatínka.

Kristýna Kunkelová, Střelná:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to perfektní kravál, a co se týká funkčnosti tak celkem docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem vysokou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Adam T: funkční výrobek

Magdaléna S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Rozálie K: děda je z dárku je nadšený

Zdeněk S: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt