10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Každý expert Vám doporučí 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Tadeáš Kresa, Jindřichův Hradec:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou energii. Klasicky jsme se štouchali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g má doma taky a pochválila ho i tchýně.

Eliška Kladivová, Cetoraz:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g mi doporučila kamarádka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem nic složitě hledat. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

Michael Vejnoska, Verneřice:
Daný 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsem zprvu zahlédl na billboardu. Tehdy mě však neoslovil, jevil se jako zbytečně přechválený. Nicméně pak jsem měl řeč s přáteli, kteří si výrovek pořídili. Nedali na něj dopustit, nabádali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Musím říct, že reklama na 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vůbec nelhala. Materiály, blesková doprava, odolnost, zkrátka jediným slovem bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Andrea S: Ideální k osmnáctinám :)

Zdeněk K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol G: dobré

Dominika H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt