10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Každý expert Vám doporučí 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Oliver Čadra, Lačnov:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem uviděl nejdříve u kamaráda na přednášce z biochemie. Ihned jsem zaregistroval, že má dobrý design. Proto jsem se s kolegou pár minut bavil. Chválil si ho, tudíž jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si potřebnou částku, koupil si ho a dneska už můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem velmi nadšený, že jsem si ho zakoupil.

Adam Višňovský, Lužice:
Spolehlivý eshop. Vážím si především to, že 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g vypadá už na dotek kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává pádům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela jednoznačná volba.

Zdeněk Valoušek, Velká Štáhle:
Vybíral jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Dal jsem hlavně na kladné zkušenosti ostatních uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Určitě budu 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g doporučovat dalším, protože dobré zboží si to zaslouží.

Tomáš Schlögl, Postoloprty:
Nejlepší 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Richard Predikant, Hluboké:
Když jsem vybíral 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g, zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme vybrali se ženou tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g a určitě jsme zvolili dobře. Je kvalitní, odolný a úplně odpovídá našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a jistě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od zkušených prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Sára D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka B: já jsem to prostě chtěla

Martin K: Přišlo to celkem rychle

Michaela M: nemá chybu

Václav K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt