10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Každý expert Vám doporučí 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Dominika Kupečková, Nový Ples:
Týdny jsem srovnávala tyto dva 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit online. Největšími přednostmi tohoto zboží jsou, že mají český manuál, docela rychle je lze rozebrat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní součástky, má dostačující objem, rychlou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. Jednak to byla doprava, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo souvislost. Kromě toho šlo o: nedostatečné bezpečnostní opatření, není možnost použít většího množství alternativ, vysoká spotřeba vody a energie. I když se jedná o A++.

Viktorie Holáková, Nemyčeves:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem si poprvé koupila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž úplně skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Simona Grešlová, Domašov u Šternberka:
Jednoho dne jsme se se sousedkami rozhodly, že si u internetového prodejce koupíme větší množství produktů v rámci jednoho nákupu, abychom ušetřily. Já jsem si v té chvíli vybrala z nabídky právě tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g, jelikož jsem se do něj ihned zamilovala. Avšak byla to fakt nejlepší volba. Hodně jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Vysoká kvalita, bleskové doručení, nízká cena, jedním slovem špica!

Vanesa Dujsíková, Libenice:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g mi koupil přítel k svátku. Byla jsem celkem zaskočená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

Daniel Studený, Nové Sedlo:
Z důvodu, že jsem člověk, který lpí na vlastnostech, více než na ceně, pořídil jsem si 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g na těchto internetových stránkách. Než jsem to ale realizoval, obrátil jsem se na společnost, abych měl jistotu, že mi bude 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g dodaný ve špičkové kvalitě a obratem. Bohužel jsem však dostal odpověď, že navzdory tomu prodejce avizuje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g k dispozici, nebylo tak. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro nás všechny a objednávka se uskutečnila bez problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Ema V: já jsem to prostě chtěla

Filip R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Hana C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Amálie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára C: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt