10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Každý expert Vám doporučí 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč KOUPIT

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Jonáš Keck, Škvořetice:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení v eshopu, nakonec mě odradily recenze kupujících. To se mě u 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu zcela používat.

Adéla Sádecká, Dolní Dobrouč:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mě velmi zaujal. Jak se říká, první touha, dobrá touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Adam Kudla, Libouchec:
Nejprve musím vyzdvihnout opravdu krásný design, dále také originální užitek 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dá se využít pro několik funkcí, ale bacha je hodně křehký. Dceři se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle hezký vzhled. Je opravdu výkonný a poměrně klidný.

Oliver Rejna, Třeboň:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli hodně rádi jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Viktor Hnilica, Kořenov:
Častokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Karel B: Celkem jsem spokojený.

Matouš : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna D: Je to dostatečné?

Tadeáš V: 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Štěpán J: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt