10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Každý expert Vám doporučí 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Johana Průchová, Lešetice:
Od chvíle, kdy jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg objednala, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě doručování informovali o stavu zásilky. Nakupující ihned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem platila předem, takže informace o přijetí platby pro mě bylo velice uklidňující. Teď už mám 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg téměř rok a nemůžu si ho vynachválit.

Ondřej Stiskálek, Pětipsy:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg otestoval a poznal, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Matouš Kessner, Radonice:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg měl být překvapením pro moji budoucí manželku. Tak jsem kontaktoval internetový obchod, který nabízel tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, vyřešil jsem s nimi vše podstatné a zejména datum, adresu. Komunikace byla opravdu bezproblémová, blesková. Cena nehrála roli, i když tuším, že by se 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg dal objednat výhodněji. Byl to případ, kdy je důležitější rychlé dodání, než 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Firma nezklamala, dokonce přidala maličkost a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tohoto prodejce.

Veronika Ticháčková, Brozany nad Ohří:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale celkem mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Objednávám si je příležitostně, podle chuti. Za tak výbornou cenu, dodání, chci v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Adéla Bryscejnová, Zlatá:
Objednala jsem si 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle slouží. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou kvalitou a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg opravdu netrpělivě čekala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma B: Ideální k osmnáctinám :)

Vít F: Přišlo to celkem rychle

Karel L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt