10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Každý expert Vám doporučí 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Johana Průchová, Lešetice:
Od doby, kdy jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až ho doručí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě průběžně informovali o stavu zásilky. Nakupující ihned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže potvrzení o přijetí platby pro mě bylo hodně důležité. Teď už mám 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg téměř rok a nemůžu si ho vynachválit.

Ondřej Stiskálek, Pětipsy:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg zkusil a poznal, že pracuje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Matouš Kessner, Radonice:
Daný 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg měl být překvapením pro moji nastávající ženu. Z toho důvodu jsem kontaktoval internetový obchod, který měl v nabídce tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, vyřešil jsem s nimi vše podstatné a především den, místo dodání. Komunikace byla velmi profesionální, blesková. Cena nehrála roli, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg dal pořídit za méně. Byl to případ, kdy je podstatnější služba, než 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Společnost dodržela slovo, mimo jiné přidala upomínkový předmět a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tohoto prodejce.

Veronika Ticháčková, Brozany nad Ohří:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je občasně, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, pouze obchod poradit. Otec mě pochválil a ještě jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

Adéla Bryscejnová, Zlatá:
Koupila jsem si 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a super věci, které vynikají vysokou kvalitou a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg opravdu spěchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Linda B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marie N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka Z: nemá chybu

Alena D: Ideální k osmnáctinám :)

Linda B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt