10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Každý expert Vám doporučí 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Matyáš Morský, Bácovice:
Koupit 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g je dobrá volba. Používám ho už několik měsíců a vidím pouze výhody, jednoduše jsem zcela překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude stejná. Vždy je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Matyáš Klus, Štíhlice:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako perfektní výrobek.

Jan Herman, Bezděkov nad Metují:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Hezky vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji koupit ještě dva dědovi k vánocům, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu rád jako jsem po zakoupení už velmi dlouho nebyl.

Tadeáš Čtverák, Kozárov:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl slovo „ERROR“. Pak jsem kontaktoval prodejce, což byl skvělý tah. Provozovatel sdělil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vzal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co dal do pořádku internetové stránky, zavolal mi a nákup jsme dokončili levněji.

Petr Rosický, Pstruží:
Nejlepší 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Viktor N: je to fajné

Markéta H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana L: já jsem to prostě chtěla

Lucie O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Magdaléna Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt