10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Každý expert Vám doporučí 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Má skvělé recenze, které ho vychvalují. Spousta kupujících v diskuzích píše jak mají skvělé zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g Přesvědčte se sami!

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs tří druhů obilných vloček a pohanky s lněným, slunečnicovým a sezamovým s vysokým obsahem lískových ořechů představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Ovesné vločky*, hrozinky*, pšeničné vločky*, ječmenné vločky*, lískové ořechy*, pražená slunečnicová semínka*, pohanka*, lněné semínko*, sezam*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Ořechy, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 18.1 g), Tuky: 12.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.8 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Dominik Dirda, Sendražice:
Stoprocentně to znáte, má přijít jubileum a netušíte, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s kamarády v práci, protože jsem byl zcela bez nápadů, a ti mi poradili, ať zkusím 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Že se mi jejich nápad opravdu zamlouval, proto jsem ho obratem objednal. Co vám budu povídat, moje drahá byla totálně u vytržení, chválila mě, jak si našla si vybrala perfektního muže a večer jsme si parádně užili.

Kristýna Scholtzová, Ošelín:
10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g u nás ve skladu jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g zakoupily další čtyři.

Oliver Mladenov, Svatobořice-Mistřín:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g opravdu ještě neviděl. Vím, že je produkt hodně bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. nemeškal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou spokojenost.

Richard Svědínek, Malý Bor:
Když jsem vybíral 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili s manželkou tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g a rozhodně jsme zvolili dobře. Je dobrý, pevný a maximálně vyhovuje našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej zase objednáme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od zkušených prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

Sabina Roubalová, Makotřasy:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si produkty v normálním krámě. K tomu všemu výběr je hodně malý, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na netu obchod, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - slečna vysvětlila, z čeho se 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g sestavuje, jak se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Lukáš J: 110 % spokojenost

Vanesa V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára H: Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Nahoru

info @ sudoku-expert.net | Ochrana osobních údajů | Kontakt